Cena złota: 151.70 za gram w próbie 585

Lombard we Wrocławiu

Miła obsługa, profesjonalizm i korzystne, zawsze uzgadniane indywidualnie z Klientem warunki umowy – nasza firma oferuje pomoc osobom, które potrzebują wsparcia finansowego podczas spłacania wysokoprocentowych pożyczek, które zostały zaciągnięte w innych firmach.

Nasz lombard to na mapie Wrocławia miejsce, do którego mogą udać się wszystkie osoby potrzebujące natychmiastowego wsparcia finansowego. Oferujemy pomoc zarówno tym, którzy potrzebują szybkiego przypływu gotówki w celu kupna niezbędnych urządzeń czy sprzętu, jak również osobom, które muszą spłacić długi. Zależy nam na tym, aby z naszych usług mogło skorzystać jak najwięcej osób, dlatego zawsze staramy się dojść do porozumienia z Klientem. Nie wymagamy zbędnych formalności, gwarantujemy również bezpieczeństwo i elastyczność.

W naszym lombardzie można zastawiać m.in. biżuterię i szlachetne kamienie, także brylanty i diamenty. Oferujemy konkurencyjne ceny na tle konkurencji oraz możliwość dalszych rozmów po zakończeniu umowy – chcemy bowiem nie tylko, aby zastawione u nas przedmioty wracały do właścicieli, ale także by mieli oni pewność, że nasz lombard jest miejscem przyjaznym i godnym zaufania. To dlatego nasi Klienci mogą również liczyć na pełną dyskrecję z naszej strony.

Mamy najniższe odsetki w mieście!

Numer stacjonarny: 71 343 75 25
Telefon komórkowy: 603 091 433

25 maja 2018 roku mocy prawnej nabrało Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Z tego powodu potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które udostępniasz w ramach korzystania z naszych usług. Poniżej znajdziesz szczegóły na ten temat. W przypadku braku zgody korzystanie z funkcji strony będzie niemożliwe.