Cena złota: 88.80 za gram w próbie 585

Diamenty Wrocław


Większości z nas diamenty kojarzą się luksusem. Są też sposobem na przekazanie najbliższym nam osobom, że są dla Nas ważni i wyjątkowi ,a my dbamy o ich przyszłość. Kojarzą się również ze słynnym filmem z udziałem Sean-a Connery (Jamesa Bonda) o tytule „Diamenty są wieczne”. Jest w tym dużo prawdy, że kamienie szlachetne to dzisiaj nie tylko sposób na promocje samego siebie w towarzystwie, ale także, a może przede wszystkim okazja do zabezpieczenia swojego kapitału.


Skup diamentów

Jeżeli jesteś we Wrocławiu lub chcesz sprzedać diament lub brylant wstąp do nas przeprowadzimy profesjonalną wycenę diamentu i zaoferujemy Ci odpowiedno zadowalającą cenę.


Sprzedaż diamentów

Jeżeli pragniesz stworzyć dla siebię wymarzoną biżuterię na zamówienie możesz u nas wybrać do niej odpowiedni diament lub brylant. Sprzedaż diamentów to dla nas chleb powszedni doradzimy, podpowiemy. Zapraszamy do kontaktu.


Wycena diamentów

Jeżeli posiadasz bizuterię z diamentami lub diamenty luzem ale nie zansz jej wartości, skontaktuj sie z nami celem umowienia na wycene. Wystawiamy certyfikaty na wyroby honorowane w całym kraju gdyż jakośc naszych usług rekomenduje Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich. Nasz pracownik ukończył kurs oceny diamnetow w renomowanym instytucie gemmologicznym HRD w Antwerpii.